Lasteprogramm | Tallinn Music Week

Lasteprogramm

Lõbusad ja harivad muusikatöötoad lastele vanuses 7-16.

 

TMW 2021 programm kuulutatakse välja 2021. aasta kevadel. Seni vaata, mida pakkus 2020. aasta.

***

Laupäeval, 29. augustil kell 11.30-15.00 toimuvad Telliskivi Vivistop keskuses TMW lasteprogrammi töötoad, kus õpitakse muuhulgas puidust kitarri ehitama, plaate ja parmupilli mängima. Juhendajateks on teiste seas Heidy Purgameisterjaan, Marten Altrov ja Sven-Sander Šestakov. Töötubades osalemine on kõikidele huvilistele tasuta.

TMW 2020 lasteprogrammi koostööpartner on Vivistop Telliskivi.

Ajakava

Laupäev, 29. august

11.30: Uksed avatud Vivistop Telliskivis, registreerimine muusika töötubadesse
12.00–12.50 Avakontsert: klassikatähed: Marten Altrov (klarnet) ja Sven-Sander Šestakov (klaver) + töötuba

13.00–13.50 muusika töötoad
DJ Heidy Purga: DJ ameti saladused
meisterjaan: parmupillihullus

14.00–15.00 meisterdamise töötoad
Lööme puidule hääled sisse!
Veggie Jam!

Programmist lähemalt:

12.00 Klassikatähed Marten Altrov ja Sven-Sander Šestakov

Marten Altrovi (klarnet) ja Sven-Sander Šestakovi (klaver) kontsert viib meid ümbermaailmareisile. Ühtaegu lõbusal ja virtuooslikul kontserdil tehakse tutvust mitmete heliloojate ja nende muusikaga, lisaks ka erinevate tantsudega.

Töötoas teeme lähitutvust klarneti ja klaveriga. Lisaks loome kohapeal väljapakutud lastelaulude uusversioone. Ettevaatust, klassikaline muusika võib olla nakkav!

Töötoad

13.00–13.50
Muusika töötoad

Heidy Purga DJ-töötuba

Kõik saavad kätt proovida nii vinüülimängijatel kui ka teistel elektroonilistel masinatel,  sealhulgas muidugi lugusid kokku sulataval mikserpuldil.

meisterjaani parmupilli töötuba

Jaan tutvustab oma kuulsat lugu „Parmupillihullus” ning oma muusikalist teekonda koos  parmupilliga üldisemalt. Meistri käe all saab kätte põhilised mängutehnikad. Hulk parmupille on kohapeal olemas!

14.00–15.00 Meisterdamise töötoad 

Lööme puidule hääled sisse!

Klopsime ise kokku puujuppidest kitarri ja tinistame sellega, niipalju, kui jaksame. NB! Töövahendiks kasutame ka haamreid ja naelu. Töötuba on mõeldud lastele vanuses alates kaheksandast eluaastast. Ühes töötoas on kohti kuni kümnele lapsele. Registreerimine.

Veggie Jam!

Unustage flööt ja proovige selle asemel hoopis tomatit! Ühendame tehnoloogia ja juurviljad, köögiviljad ning paneme kokku terve orkestri! Võtame appi Playtronica ja teeme elektroonilist muusikat puuviljade ja köögiviljadega. Töötuba on mõeldud lastele vanuses alates kaheksandast eluaastast. Ühes töötoas on kohti kümnele lapsele. Registreerimine.

NB! Kui oled end töötuppa registreerinud, kuid ei saa kahjuks osaleda, siis anna sellest palun teada aadressil tallinn@vivita.co või telefoni teel 5622 5325. Sel juhul saab mõni teine huviline tulla. Aitäh!

 

Ka TMW muusikaprogrammist leiab sel korral vanusepiiranguta ürituse – uuekooli hiphopi leibli LAGI pärastlõunase esitluslava Telliskivi F-hoone Mustas Saalis laupäeval, 29. augustil.

TMW lasteprogramm on 7-16-aastaste lastega peredele suunatud muusikasündmus, mis toob kokku lapsed, vanemad ja sõbrad, et ühiselt muusikamaailmaga lähemat tutvust teha, tunda rõõmu isetegemisest ning saada innustust ja vahetut tagasisidet oma ala professionaalidelt. TMW lasteprogramm juhib tähelepanu koolilaste muusikaharrastusele laiemalt ning sellele, et ligipääs muusikale peab olema tagatud kõigile – erinevatele vanusegruppidele, kogukondadele, keelerühmadele jne.