Plaaditurg | Tallinn Music Week

Plaaditurg

Kohaliku muusikakandjate turu kogunemine

TMW 2021 programm kuulutatakse välja 2021. aasta kevadel. Seni vaata, mida pakkus 2020. aasta.

***

L, 29. august
11.00 Kingitud Elu heategevuslik plaaditurg 
13.00 traditsiooniline plaaditurg
Balti Jaama Turu Õhtuväljak (Kopli 1)

Koondame kohaliku muusikakandjate turu: plaadipoed, plaadifirmad, artistid, melomaanid ja audiofiilid põranda alt ning põranda pealt! Niite tõmbab Eesti plaadikogujate igakuiseks tähtsündmuseks kujunenud Plaaditurg.

Peaaegu kõigil on kodus vanu originaal CD- või DVD-plaate, mõnel isegi vinüülplaate, mida enam ei vajata. Nüüd on võimalik neist vabaneda head tehes, annetades need vähihaigete toetuseks.

Teisest küljest on kõik melomaanid ja filmihuvilised teretulnud turupäeval ostlema: väärt muusikat ja filme saab soetada näiteks 50 sendiga, 1 euroga või lihtsalt sümboolse annetuse eest.

Fond kutsub kõiki üles saatma oma plaadid järelturule head tegema. Ka plaadifirmad ja artistid on südamest teretulnud annetama Kingitud Elu turupäeva jaoks oma toodangut ja loomingut.

Kolm võimalust heli- ja videokandjate annetamiseks:

– Tuua plaadid 25., 26. või 27.augustil ajavahemikul kl 14-17 Balti Jaama Turule (vastuvõtt kauba laadimisalal maa-aluse parkla sissepääsu juures)

– Saata plaadid pakiautomaati Torupilli Selveris (Omniva, DPD, SmartPost: pakisaaja Vähiravifond Kingitud Elu ja telefon 5276004) või Rakvere kesklinna pakirobotisse aadressil Vilde 6 (pakisaaja Vähiravifond Kingitud Elu ja telefon 55922221)

– Anda plaadid üle vähiravifondi tegevjuhile Katrin Kuusemäele, tel 55 9 22 22 1.

Vähiravifondi vabatahtlikud sorteerivad annetatud plaadid turupäevaks ära. Kogu laadatulu läheb vähihaigete ravi toetuseks.

NB! Oodatud on ainult originaal CD- ja DVD plaadid ning vinüülplaadid. isekõrvetatud plaate palume mitte saata.

Kingitud Elu heategevuslik turg avatakse 29.augustil kell 11 Balti Jaama Turu Õhtuväljakul (hoone Kalamaja poolses otsas). Üritus kestab õhtuni või kuniks plaate jätkub.

Samal päeval on samal väljakul avatud ka traditsiooniline TMW Plaaditurg, kus pakuvad oma kaupa Eesti plaadipoed, plaadifirmad, artistid, melomaanid ja audiofiilid.

Müügikohtade broneerimine ja täpsem info:
Ahto-Lembit Lehtmets
e-mail: ahtolembit@gmail.com
Tel: +372 52 28 801